З 7 по 20 квітня буде проходити персональна виставка живопису та графіки українського художника Микити Кравцова.

Тунельний зір – медичний термін, що означає офтальмологічну патологію втрати периферійного зору. Це стан, при якому людині здається, що вона дивиться крізь тунель.  Причини цього в медицині можуть бути різні, але в інтерпретації митця — це метафора обмеження поля зору людини через ідеологію, пропаганду, гнів, агресію, страх чи шаблонність мислення. Це ж так зручно – бачити лише те, що хочеш бачити. Закрити очі. Не помічати периферію. Не вдивлятися в деталі. Будувати химерні замки на піску, грунтуючись на хитких переконаннях.
Представлені роботи Кравцова– це поєднання непоєднуваних елементів. Фігури складаються у неймовірні візерунки та створюють нові сутності, візуалізують неміцність тимчасових, недовготривалих союзів, заснованих на компромісах. Або ж навпаки – ситуації, коли сильні ідеології буквально «впираються рогами» одна в одну.

Виставка супроводжуватиметься виходом каталогу, в якому будуть представлені роботи проекту.

Досье: Микита Кравцов брав участь у численних виставкових проектах. Його роботи зберігаються у приватних колекціях в Україні, Росії, Франції, Іспанії, Греції.

Виставка проводиться у виставковому просторі  Музейно-виставкового центру «Музей історії Києва».