Connect with us

События

Персональна виставка Bondero «Українська готика»

Опубликовано

,

Аукціонний дім «Золотое сечение» та Фонд ArtHuss

запрошують

28 лютого, 18:30

на відкриття персональної виставки Bondero

«Українська готика»

в арт-просторі «Золотое Сечение»

 

Творчість одеського художника Bondero – унікальне з точки зору образності. Маючи постмодерністську природу, воно не обриває зв’язку з традицією і об’єктивною реальністю, а пропонує синтезувати їх в щось нове, близьке глядачеві. Автор усвідомлює незворотність процесу технологічного розвитку цивілізації, але підпорядковує його своїм художнім завданням. Суміш стилів, зіткнення, на перший погляд, суперечливих елементів і персонажів – головний метод, яким майстер керується у процесі створення робіт. Шляхом особистого переживання, Bondero зіставляє класичну і постмодерністську естетику, вивчаючи важелі тиску масової культури на постіндустріальне суспільство. Створені на перетині жанрів та сенсів, роботи Bondero сповнені іронії, у них відбувається неочікуване поєднання тем та сюжетів.

На виставці буде представлено близько15 робіт автора.

«Тимчасова послідовність, реалізована у даному проекті, – від живопису «минулого» до технологій майбутнього – це спроба стабілізувати мислення людини, створити нехаотичну послідовність естетичного та візуального занурення у реальність без втрати самоконтролю», – розповідає про свій проект Bondero.

За словами магістра роттердамської художньої Академії Віллема де Кунінга Ірини Бережко, «цитуючи художні твори з історії, Bondero перекодовує смисли, вплітаючи їх у канву сучасних реалій, вкладаючи в картини поряд з естетичним і візуальним посилом, смисловий та культурологічний. Беручи за основу, стали звичними з історії мистецтв архетипичные образи, Bondero знаходить спільну мову з глядачем, здійснюючи максимальне зближення високої культури і маскульту. У його картинах безліч деталей переплітаються і змагаються за увагу, створюючи складний і несподіваний візерунок нових смислів. Іронія проекту «Українська Готика» є ще одним типологічним ознакою сучасної культури постмодерну. В цілому варто відзначити, що проект «Українська Готика» — це не окремо класичний сюрреалізм, і не окремо візуалізація стереотипів масової культури, а інше бачення конвергенції між різними напрямами в мистецтві, яке глядачеві належить розгадати».

Bondero народився у Баку. Закінчив Бакинське державне художнє училище (живопис) та Московську академію дизайну ім. Строганова (промисловий дизайн). Живе та працює в Одесі. На його рахунку 17 персональних та більше 50 групових експозицій у різних країнах світу, зокрема у Голландії, Німеччині, Польщі. Брав участь у Nord Art Festival 2013, Одеській бієнале сучасного мистецтва. Учасник групи Арт-рейдери (Одеса) у 2007-2009. Працює з різноманітними медіа: живопис, малюнок, скульптура, інсталяція, перформанс.

 

персональна виставка Bondero «Українська готика»:

28 лютого – 13 березня 2017 р.

Відкриття: 28 лютого, вывторок о 18:30

арт-простір «Золотое Сечение» (вул. Л. Первомайського, 4)

Виставка працює: з 11:00 до 18:00, Вихідні – суб., нед.

Вхід – вільний

 

З питань акредитації, запрошення Вадима «Bondero» Бондаренка

в прямі ефіри та на записи, організація інтерв`ю та ін. питання: PR-агенція «ДельАрте»:

Ольга Стельмашевська тел.: 067-238 81 85, ostelm@voliacable.com

Юрій Гулевич тел.: 067-448 05 35, ygulevich@gmail.com

 

Довідка про АД “Золотое Сечение”:

Аукціонний Дім “Золотое Сечение”, заснований у 2004 році, регулярно проводить аукціони та виставки-продажу творів живопису та графіки, російської ікони. Основні напрямки діяльності компанії – класичний живопис XIX-XX ст., мистецтво альтернативних течій (авангард, нонконформізм, андеграунд), сучасне «актуальне» мистецтво, предметний дизайн і фотографія, а також російська православна ікона. Усі твори мистецтва надходять на аукціон з найрізноманітніших приватних зібрань та галерей СНД, країн Європи та США.

 

Довідка про фонд ArtHuss:

Фонд культурних ініціатив ArtHuss засновано у 2013 році. Місія Фонду – популяризація сучасного українського мистецтва в першу чергу в середовищі соціально відповідального бізнесу, а також серед широкого загалу, який прагне самовдосконалення і особистісного розвитку. Фонд ініціює, підтримує і організовує виставкову діяльність з залученням сучасних українських мистців, веде активну видавничу діяльність, завдякі якій українська аудиторія має змогу знайомитися з сучасним мистецьким контентом.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна