Connect with us

События

Google для АПК: на SmartAgroMarketingForum розповіли, як просувати аграрний секстор

Опубликовано

,

 23 листопада 2017 року на терені інноваційного парку UNIT.City відбулася історична подія! У конференц-залі UNIT.Core зібралися провідні гравці IT-галузі та маркетингу, щоб презентувати розумні технології, сучасні методи роботи та новітні інструменти просування бренду для представників аграрного сектору.

Цей симбіоз інноваційних технологій та методів рекламних комунікацій носить назву  — SmartAgroMarketingForum, який проходив за підтримки Генерального партнера —  компанії «TOPLEAD», Генерального медіа-партнера — спеціалізованого видання для аграрного бізнесу «Пропозиція» та Спеціального медіа-партнера – журналу «Аграрний тиждень».

Програма форуму була сформована таким чином, щоб представники АПК змогли повною мірою ознайомитися з ключовими розділами Digital-маркетингу та передовими методами впровадження їх в роботу агро компаній.

Під чуйним керівництвом Наталії Петрової – бізнес-тренера, фасилітатора, консультанта компанії NRG, Члена ради з питань аграрної освіти при МОН України і, по сумісництву, модератора форуму, відвідувачі змогли поринути у вир маркетингових інновацій, а доповідачі форуму – повною мірою розкрити найактуальніші технології впливу на споживачів.

Відкривав програму заходу СЕО компанії «Тор Lead» – Станіслав Шум, який у своєму виступі детальновиклав: як завоювати довіру і отримати клієнтів, якщо систематично допомагати фермерам знаходити вирішення їхніх проблем за допомогою освітнього контенту; розкрив, чому саме контент – це спосіб завоювати довіру; як наші знання перетворити в корисний контент та завоювати статус експерта, що далі з цим статусом робити і як конвертувати його в нових клієнтів і розвиток бізнесу.

Юлія Порошенко, засновник «Agrohub» та «RadarTech» розповіла, як правильниймаркетингвпливає на перехід від сировинної до розумної агро-економіки.

Богдан Ропотілов, засновник проекту «KOLESO»пояснив доцільність використання інтернет-платформи для успішного просування чи продажу аграрної  спец. техніки.

Олексій Лях, CEO компанії «newage.» широко розкрив поняття Agile-маркетинг, а також доніс слухачам, як і навіщо використовувати медійну digital рекламу для створення бренду в інтернеті.

Наталія Радченко, СЕО проекту «Tradebot», партнер податкової практики АО «Юскутум» представила найновішу розробку для агромаркетингу, яка заощаджуєчас та пришвидшує укладення договорів. Tradebot — чат-бот для автоматизації відділу закупівель з можливістю отримання ранніх виплат для постачальників.

Валерій Рисєв, сертифікований консультант з маркетингу UnionDistribution&Sales, London (UK)., OVB Holding AG, AWB LLC виступив з доповіддю про професійні стандарти діяльності маркетолога в агропромисловому бізнесі. Його спіч стосувався світових трендів в стандартизації сучасного маркетингу; розкривав структуру завдань маркетолога: стратегія, продуктивність, маржинальність, оборотність, а також використання маркетинг-міксу для аграрного ринку.

Володимир Малічевський, власник та СЕО «ICPM Consulting», кандидат психологічних наук, MBA, бізнес-тренер у своїй доповіді представив інновацію в бізнес моделюванні —   канву О. Остервальдера та розкрив переваги даної технології для бізнесу.

Андрiй Ганiн, CEO, керуючий партнер «NEWDIGITAL» висвітлив, як налагодження успішної комунікації з клієнтом допомагає підвищити конверсію та заощадити рекламний бюджет.

Темою виступу Ганни Ніколаєвої, ClientServiceDirectorкомпанії «ITCG» був правильний брендинг в агросекторі. Вона розповіла, які є актуальні технології продаж в наш час і як саме вони впливають на збільшення прибутку компанії.

Юрій Островський, засновник агенції «Ремаркетинг Україна» виступив з темою: «Bestpractice та актуальні інструменти в роботі з GOOGLE для АПК», яка розкривала: ефективне використання реклами в Google; основні помилки рекламодавців та фахівців; основні тренди розвитку для реклами АПК в Україні.

Євген Шевченко, засновник та CEO «UAMASTERDigitalAgency» цікаво та доступно розкрив 5 етапів розвитку digital, від основ до останніх трендів.

Закривав програму форуму співзасновник компанії DroneUa – Валерій Яковенко. Він представив кейси компанії, в яких агроінновації виступали як інструмент просування бренду.

Також відвідувачі форуму змогли взяти участь у панельній дискусії, де, разом з доповідачами форуму: Валерієм Рисєвим, Володимиром Малічевським, Андрієм Ганіним та Юрієм Островським, палко обговорювали актуальні питання пов’язані з використанням digital- маркетингу в АГРО, а саме:використання найефективніших інструментів для успішного агромаркетингу,  проблеми, з якими найчастіше стикаються фахівці та можливі шляхи їх вирішення.

Перший SmartAgroMarketingForum це:

 • 9 годин інтенсиву з використання інноваційних технологій для агромаркетингу;
 • 11 харизматичних спікерів – професіоналів своєї справи;
 • 11 неймовірно пізнавальних та цікавих кейсів з використання інструментів для успішного маркетингу;
 • 20 медіа-партнерів, які надали потужну підтримку заходу : «Фокус», «АgroONE», «АгроПартнер», «AgroNews», «Рrostobiz», «Кompass», «Инфоиндустрия», «Аgrobiz», «Agroreview», «AGGEEK», «Аgroportal», «Рroman», «Садівництво та Виноградарство. Технології та Інновації», «Аgro-sells», «АgroLux», «АgroUA», «АgroSmart», «InfoShuvar», «Лісовий портал України»;
 • Панельна дискусія на актуальну тему;
 • Дві перерви на каву та нетворкинг;
 • Святковий фуршет та коктейлі зі спікерами;
 • Тони важливої та необхідної інформації;
 • Нові ділові контакти та бізнес комунікація;
 • Приємне та неформальне спілкування у колі однодумців;
 • Багато посмішок та позитивних відгуків.

Команда компанії «Революшн Експо» вдячна всім учасникам заходу та бажає всім нових звершень та перемог!

До зустрічі 6 квітня 2018 року на SmartAgroMarketingForum №2!

З питань участі у наступному проекті звертатися до орг. комітету форуму:
Максим +38 (073) 222-77-07  promaksbond@gmail.com
Валерія +38 (096) 080-80-15  leraoksenko@gmail.com

З повагою, команда компанії «Революшн Експо».

Читать дальше
Click to comment

Leave a Reply

 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

События

Концерт Imagine Dragons в Киеве вызвал небывалый ажиотаж: тысячи украинцев в очереди

Опубликовано

,

Автор:

9 января стартовала продажа билетов на концерт американской группы Imagine Dragons, который состоится 31 августа 2018 на НСК «Олимпийском». Уже через несколько часов в электронной очереди за билетами было 51400 человек. Это беспрецедентный случай, такого количества людей одновременно хотят приобрести билет на концерт, в Украине не было.

Евгений Лысенко, технический директор Concert.ua, титульного билетного оператора концерта: «Мы предполагали повышенный спрос на это событие, и даже наши аналитики не смогли прогнозировать такой ажиотаж. Несмотря на все, мы смогли подготовиться и ажиотаж не помешал продаже билетов. На сегодняшний день темп продаже остается стабильно высоким, а билеты можно приобрести почти без очереди. Напоминаю, не покупайте билеты с рук, только в официйних распространителей, ведь только это является гарантией того, что вы попадете на концерт. »

Организаторы мероприятия в Киеве, компания GAS Concert, также просят ни в коем случае не покупать билеты у перекупщиков, чтобы избежать мошенничества.

Билеты на концерт Imagine Dragons можно приобрести

— до 15 января эксклюзивно на сайте https://concert.ua/uk/eventpage/imagine-dragons

— с 15 января во всех кассах города — https://karabas.com, http://parter.ua https://kontramarka.ua, https://internet-bilet.ua и других

 

Читать дальше

События

В Новый год киевлян отправят "в межгалактический полет"

Опубликовано

,

Автор:

Новогодняя трансляция на всю Украину, 6 исполнителей внежанровой электроники, 3D-мэппинг и спецэффекты, особые поздравления от известных украинских исполнителей, самая загадочная и недоступная локация Украины. Таким будет Новый Год у киевлян.

С 31 декабря на 1 января в Киевском телецентре “Карандаш” на Дорогожичах состоится вечеринка “Телепорт”, сопровождаемая современной электронной музыкой от Morphom, LemOjOvie, Marsbeing, Kulakostas, Polygrim, Hindu и Danielyan.

Сама по себе локация — легендарное, широко известное среди киевлян здание постмодернизма. Это 24-этажная башня, окруженная студийными блоками. Кажется, будто она висит в воздухе — ее основа расположена на высоте 7-этажного дома.

Впервые за 26 лет своего существования телецентр “Карандаш” на Дорогожичах будет открыт не только для работников телевидения, а для всех обладателей билета на вечеринку!

Внутри “Карандаша” располагается невероятных размеров вестибюль с лестницами, террасами, мостиками и галереями. Прямо посреди него находятся две башни с лифтовыми шахтами. Все плоскости отделаны металлом и мрамором, украшены живописными мозаиками. Именно здесь, в помещении с кафедральными потолками высотой в пять этажей и площадью 1600 квадратных метров, состоится наше новогоднее шоу с 3D-мэппингом, дым машинами и световым шоу. Стены превратятся в обшивку космического корабля и унесут в межгалактический полет, а колонны лифтовых шахт станут площадкой для виджеинга. Танцпол и сцена также будут устроены весьма необычно — по кругу. Внизу разместятся 2 огромных бара, тематические фотозоны, гардероб и кинозал.

К такому необычному месту организаторы подобрали интересный лайн-ап. Отказавшись от заполнившего все хауса и техно, предпочтение отдали внежанровой электронике.

Morphom (https://soundcloud.com/morphom/sets/morphom-8×8
) — проект киевского саундпродюсера и электронного исполнителя Романа Черенова, известного работой с Джамалой, Pur:Pur, The Maneken, ДахаБрахой, АГОНЬ и другими популярными украинскими музыкантами. С недавних пор Morphom — амбассадор музыкального проекта Pepsi Fuzz, в котором уже приняли участие Pianoбой и Vivienne Mort.

Danielyan (https://www.youtube.com/watch?v=TlEvGGd5Q1k
) — саунд-продюсер и мультиинструменталист, основатель Nerve Gangstas sound system. В своих лайвах Danielyan использует гибридный сетап — аналоговые синтезаторы в паре Ableton Live. На его счету более 100 часов лайва и выступления на одних вечеринках с PillowTalk, Âme и Mujuice. С 2017 года Danielyan является эндорсером Ableton в Украине. Последние выступления музыкант провёл совместно с певицей Alloise.

Marsbeing (https://soundcloud.com/marsbeing/sets/releases), он же — Саша Луговский. Всерьез занялся музыкой в 2009 году. В 2014 году стал участником программы от Microsoft и Indaba Music. Одним из плодов этого сотрудничества стало использование музыки Marsbeing в игре «Screamride». В марте 2017 года бесплатный сингл Marsbeing «Padenie», опубликованный каналом Chill (AIAgency), поднялся на 27 строку в эмбиент чарте Soundcloud и набрал более 170 тысяч прослушиваний.

Одна из главных особенностей события — мероприятие с момента старта и до самого конца будет транслироваться в реальном времени в онлайн-кинотеатре Megogo. Вы станете частью первой в истории Украины новогодней онлайн-трансляции с поздравлениями от известных украинских исполнителей.

Количество билетов ограничено локацией. На вечеринку смогут попасть всего 1500 человек. Первые 500 билетов по акционной цене — 399 гривен.

Мероприятие в фб: https://www.facebook.com/events/150866075539690/

Билеты: https://concert.ua/ru/eventpage/teleport-v-novyi-god

Читать дальше

Культура

«Despacito» зазвучит на сцене Национальной оперы Украины

Опубликовано

,

Автор:

Беспрецедентный мировой хит «Despacito» — зазвучит на сцене Национальной оперы Украины. Исполнителями композиции станут украинская певица DiAna и победитель конкурса «Новая волна 2013» — кубинец Роберто Кель Торрес.

Украинская певица DiAna станет гостьей грандиозного новогодне-рождественского шоу «Карнавальная феерия». Масштабный музыкальный праздник состоится 12 декабря в Национальной опере Украины и соберет топовых артистов отечественной и зарубежной сцены. Среди которых MONATIK, The Hardkiss, ALEKSEEV, Интарс Бусулис, Александр Пономарев, TAYANNA, Артем Пивоваров, Роберто Кель Торрес, TamerlanAlena и другие именитые личности.

Юной исполнительнице DiAna выпала честь спеть в дуэте с талантливым музыкантом – Роберто Кель Торрес. На территории СНГ певец известен благодаря своей победе на конкурсе «Новая волна 2013». Украино-кубинский тандем готовит для поклонников зажигательных ритмов хит №1 во всем мире — «Despacito».

 «Скажу откровенно, песня «Despacito» не из самых легких. Мне нужно было выучить испанский текст, знать перевод и четко проговаривать слова – дабы звучать с Роберто гармонично. Я очень рада, что имею возможность спеть с таким харизматичным человеком, как Роберто Кель Торрес, его голос – великолепен. Жду наш перформенс с нетерпением, надеюсь, слушателям и зрителям понравится», — говорит DiAna.

Читать дальше
Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна