Connect with us

Культура

На аукціоні в Лондоні «Воду» українського художника продали за $ 18 500

Опубликовано

,

7 грудня у Лондоні відбувся аукціон сучасного мистецтва Phillips New Now, на якому були представлені 7 українських художників. Серед них — Егор Зігура, Назар Білик, Роман Мінін, Михайло Деяк, Олег Пінчук, Анатолій Галицький та Дмитро Грек.

В цілому вітчизняного мистецтва було продано на суму $63 000. Про це повідосляє прес-служба  Voloshyn Gallery.

Найдорожчим українським лотом стала робота Михайла Деяка. Його металевий барельєф “Water” (2017) із серії Genesis купили за $ 18 500. Цей продаж перевищив верхній естімейт у  $ 12 000  і став найдорожчим в історії художника на Phillips. Нагадаємо, що в 2016 році робота Деяка з серії «Стільці» (2015) була придбана за $ 16 000. В кінці 2014 року на цьому ж аукціоні його живописна робота із серії «Klitschko Brothers Emotion» пішла з молотка за $ 11 800. Михайло Деяк представляє молоде покоління українських художників. Він створює твори на межі неоекспресіонізму і мінімалізму, експериментує з матеріалами, працюючи зі склом і металом.

В цьому році пройшли його дві персональні виставки – у Ukrainian Institute of America в Нью-Йорку, США, а також в Закарпатському обласному художньому музеї ім. Й. Бокшая в Ужгороді, Україна. Зараз художник бере участь в Scope Art Show в рамках тижня мистецтв Art Basel Miami Beach. І побачити твори Деяка у Маямі, США, можна по 10 грудня включно.

Також на аукціоні була продана за $ 5 400 скульптура Єгора Зігури «Colossus that Rebelled» (2015).

Твір “Space around (Anamorphosis)” (2016) українського скульптора Назара Білика придбали за $ 7 100. Нагадаємо, що у 2016 році його робота»Counterforms» (2012) була продана майже за  $ 11 000. А у 2015 році скульптура Білика «Дощ» продалася на аукціоні Phillips в Нью-Йорку за $ 10 000.

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна