Connect with us

Бизнес

УКУ розпочав краудфандингову кампанію, щоб зібрати 500 тисяч на бізнес-акселератор

Опубликовано

,

12 грудня стартувала краудфандингова кампанія Центру підприємництва УКУ на “Спільнокошті”-  її метою є зібрання коштів на реалізацію навчальної програми з акселерації бізнесу.

Ціль — зібрати 500 тисяч гривень. Тривалість — 100 днів (з 13.12.2017 по 21.03.2017).

 Центр підприємництва УКУ — це бізнес-акселератор, створений Львівською бізнес-школою (LvBS) та Українським католицьким університетом на основі практик кращих акселераторів за кордоном у партнерстві з українськими та іноземними фахівцями. Це акселератор, який допоможе у побудові бізнесу, залученні перших користувачів, прототипуванні і маштабуванні.

Під час навчання відібрані команди учасників отримають знання з розвитку бізнес-стратегій, основ tech-підприємництва, продажу та маркетингу, фінансів та інвестицій, розвитку команди, дизайн-мислення та прототипування.

Зібрані кошти підуть на:

  • проведення двох пре-акселераційних та акселераційних програм упродовж наступного року;
  • проведення Demodays — фінальних презентацій перед потенційними інвесторами по завершенню програми;
  • підтримку та співпрацю з проектами після закінчення акселерації.

“Центр підприємництва УКУ — це шанс для студентів розпочати свою справу разом з колегами, випускниками університету чи учасниками навчальних програм LvBS. Підтримайте освітній простір УКУ!” — розповіла декан-засновник Львівської бізнес-школи, проректор УКУ з науково-педагогічної роботи Софія Опацька

 

Підтримати Центр можна тут

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна