Connect with us

Культура

Переможець шоу «Х-фактор»-8 дасть єдиний сольний концерт

Опубликовано

,

Міша Панчишин — переможець 8 сезону шоу «Х-Фактор» виступить у Львові 19 квітня, але не як сольний виконавець, а зі своїм гуртом.

«Після перемоги в «Х-фактор» я не переставав писати пісні. Але вирішив грати їх із гуртом – вони допомагають творити те, що близьке мені.

Зараз ми називаємося PTASHKIN разом з гітаристом Назаром та барабанщиком Олегом», – повідомив Панчишин.

На концерті гурт виконає пісні з майбутнього альбому, а також усе найкраще з того, чим вражав Міша Панчишин на шоу «Х-Фактор», де він підкорив суддів та країну не лише голосом, а й щирістю, емоціями та наполегливістю!

У PTASHKIN цієї весни планується лише один сольний виступ і він відбудеться 19 квітня саме у Львові в клубі FESTrepublic.

«Ми вирішили зараз зіграти лише один, але якісний концерт, подякувати друзям у рідному місті. Це не означає, що більше концертів не буде. Нас можна буде почути на багатьох фестивалях цього літа, а восени поїдемо у великий концертний тур країною», – доповнює співак.

Також Міша Панчишин не припинив роботу з телеканалом СТБ, взяв участь у декількох проектах, які можна буде побачити вже цієї весни.

Крім цього, Панчишин виступив на одній сцені разом з Дмитром Шуровим під час його концерту у Львові 12 березня та провів фан-зустріч у Києві.

Click to comment

Leave a Reply

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна