За підтримки Міністерства юстиції України, Міністра юстиції Павла Петренка і партнерства PROMAN Ukraine ДП «СЕТАМ» провело благодійний аукціон «Допоможемо дітям разом!». Подія відбулася 26 листопада, у ній взяли участь зірки українського шоу-бізнесу і відомі політики.

 

Метою цієї акції був збір коштів для допомоги дітям спеціалізованого обласного будинку дитини м. Боярка. Колектив ДП «СЕТАМ» впевнений, що дорослі можуть допомогти цим малюкам повірити, що у світі є багато добрих людей. Зараз вихованцям будинку дитини потрібні теплий одяг і речі першої необхідності. Крім того, приміщенню закладу необхідний ремонт.

«Чужих дітей не буває. Кожна дитина, яка народжується, має право на захист», – цими словами Міністр юстиції України Павло Петренко відкрив благодійний аукціон.
 

auktsion-proman
 
Ведучим торгів був журналіст, редактор, телеведучий Андрій Куликов. Учасники аукціону змагалися за такі лоти:


  • Книга авторства Заступника міністра юстиції Ганни Онищенко. Стартова ціна: 200 грн.
  • Книга про театр ім. Івана Франка та 2 квитки на виставу Богдана Бенюка. Стартова ціна: 500 грн.
  • Губна гармошка відомого шансоньє Гарика Кричевского. Стартова ціна: 1000 грн.
  • Клатч від відомої дизайнерки Олени Бурби. Стартова ціна: 2200 грн.
  • Вишиванка від українського бренду національного одягу FOBERINI. Стартова ціна: 2500 грн.
  • Триптих «Квіти мого настрою» народного художника України Володимира Слєпченка. Стартова ціна: 10000 грн.

Було продано 12 лотів на загальну суму 68 тисяч гривень. Це лише частина лотів благодійного аукціону, інші речі українських зірок можна буде придбати на електронному майданчику державного підприємства «СЕТАМ». Серед них: сукня від Мами Ріки, платівка від гурту «Антитіла», кепка від співачки Альоши та футболка від Дзідзьо.

Генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов вважає, що цим заходом підприємство започатковує важливу традицію – регулярне проведення благодійних аукціонів. Ще одну добірку лотів для дитячого будинку у Боярці планують розпродати до 19 грудня – Дня Святого Миколая.
 

auktsion-proman

Аукціон «Допоможемо дітям разом!»
 

auktsion-proman

Аукціон «Допоможемо дітям разом!»