Компанія Google Україна оголосила про запуск безкоштовної навчальної програми Google Launchpad Start для українських стартапів, яка дасть потрібні знання для правильного їх розвитку. Про це 9 жовтня було оголошено в офіційному блоці компанії.
Учасниками програми можуть стати стартапи і всіх, хто цікавиться створенням технологічних продуктів. Необхідно заповнити форму, прийом заявок відкрито до 5 листопада. Програма буде проходити в Києві з 26 листопада до 1 грудня 2017 р. Місце проведення: Школа дизайну і розробки Projector.

«Сьогодні завдяки доступності технологій і стиранню кордонів у бізнесі для стартапів відкриваються широкі можливості ‒ якщо у вас є оригінальна ідея й ентузіазм ‒ це вже хороший початок. Однак у реальності більше ніж 99,7% стартапів зазнають невдачі, так і не перетворившись на успішний бізнес. Наше завдання в Google ‒ допомогти структурувати знання, зробити процес розвитку більш зрозумілим і передбачуваним. Структура допоможе уникнути хаосу, який часто переслідує стартапи, і збільшить шанси на успіх» — анонсує Google Україна.

Launchpad Start – це 5-денна навчальна програма, у рамках якої команди працюватимуть над основними складовими успішного стартапу під керівництвом досвідчених менторів. Серед іншого, програма допоможе стартапам на ранніх стадіях підтвердити проблему, яку вирішує продукт, вибрати робочу бізнес-модель і побудувати маркетингову стратегію. Працюючи індивідуально з вашою командою, десятки міжнародних і українських експертів у максимально інтерактивному режимі допоможуть вам опрацювати основні етапи.

Сам формат навчання передбачає активну участь команд і максимум практики. Наприкінці кожного дня учасники напишуть план конкретних кроків для реалізації стратегії.

Вимоги до стартапів-учасників:
• Українські стартапи на ранніх стадіях
• Команда з 3-5 учасників, включно із засновниками
• Вільна англійська у всіх учасників команди
• Відкритість і готовність до змін

Зареєструватися для участі в програмі можна тут.

Launchpad Start – це частина глобальної освітньої ініціативи Launchpad, яка включає в себе такі активності, як Start, Build, Scale і Accelerator. У рамках цієї ініціативи 30 вересня в Києві відбувся перший Launchpad Scale, участь у якому взяли 8 українських стартапів і 8 менторів з усього світу – від Лондона до Кейптауна. Завдання Launchpad Scale ‒ допомогти успішним проектам масштабувати свій бізнес.