Третій Міжнародній конкурс «Королева фінансового успіху 2016» уже має своїх переможниць.

 

З перемогою вітали чарівних і тендітних, сильних і амбітних українських жінок, а ці риси характеру тільки підтверджують їхні посади – заступник директора Страхової компанії «Перша» Ірина Маркевич, заступник Голови Правління СК «Юнісон Страхування» Ірина Бонковська, директор Страхової компанії «Укрфінстрах» Галина Ким, експерт страхового ринку України Дар’я Рогова, директор представництва Оукшот в Україні Тетяна Бабко та ін.

Церемонія відбулася 13 грудня 2016 року в концерт-холі MonteRay. Організовуючи цей конкурс, видавничий дім «Україна Бізнес» намагається популяризувати успішних менеджерів-жінок, які працюють на фінансових ринках і досягають професійних здобутків серед перших осіб, акціонерів, засновників фінансових установ, провідних фахівців, топ-менеджерів державних і приватних компаній.

 
Queen Finance

 
У сучасному світі успіх багатьох компаній фінансового ринку тримається на жінках, їх професійних знаннях, ініціативі, інтуїції, вірі у майбутнє України і бажанні. Життєвий досвід і професіоналізм українських жінок, які досягають своїх цілей – справжній приклад і найкраща мотивація.

До участі в номінації запрошувалися співробітниці банків, страхових, лізингових, керуючих і інвестиційних компаній, оціночних та аудиторських фірм, ломбардів, кредитних спілок, бухгалтери, економісти, представники середнього та малого бізнесу – представниці усіх видів діяльності, пов’язаних з фінансами, а, отже, усі хто має справу з бізнесом. Гроші в жіночих руках – це тільки початок дороги, яка веде до непередбачуваних результатів.

 
Queen Finance