Презентовано новий сервіс моніторингу реєстраційних дій щодо нерухомого майна у Державному реєстрі.

 

Вересень став початком співпраці інноваційної української ІТ-компанії «ЛІГА ЗАКОН» з Міністерством юстиції. Компанія має чималий досвід у створенні систем інформування широкого кола користувачів. Коли «ЛІГА ЗАКОН» запропонувала Мін’юсту реалізувати цей сервіс інформування на своїй платформі, було одразу прийняте рішення про співпрацю за цим напрямком.

«SMS-інформування про зміни у реєстрі стане додатковим інструментом у боротьбі з рейдерством», − запевнив заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз.

sms-mayak

Роль сервісу − інформувати фізичних і юридичних осіб про зміну статусу об’єктів нерухомого майна у реєстрі, а власників нерухомості − про подачу заявок на проведення будь-яких реєстраційних дій щодо їхньої нерухомості.

Щоб почати користуватися новим сервісом достатньо зробити 3 кроки:

  • отримати реєстраційний номер майна;
  • перевірити наявність номера у реєстрі;
  • поставити майно на контроль.
  •  

    З цього моменту власник зможе дізнатися про всі зміни у реєстрі через SMS-повідомлення, електронний лист, а також через сповіщення у кабінеті користувача програми «SMS-Маяк».

    «Ми володіємо необхідними ресурсами і технологіями для якісного, оперативного обслуговування великої кількості клієнтів, маємо необхідні виробничі потужності. Цього року ми випустили інноваційне хмарне рішення − платформу LIGA:ZAKON, на базі якої спільно з Мін’юстом змогли дуже швидко реалізувати цей масштабний національний проект», − прокоментував запуск сервісу Дмитро Глазунов − директор з управління продуктами компанії «ЛІГА:ЗАКОН».

    Технічним адміністратором сервісу стало державне підприємство «Національні інформаційні системи». Його генеральний директор − Станіслав Лур’є сподівається, що громадськість позитивно оцінить перший пілотний проект подібного плану і запевнив, що докладе усіх зусиль для стабільного функціонування механізму та створення нових електронних сервісів, які сприятимуть боротьбі з рейдерством і покращення інвестиційного клімату країни.