Connect with us

События

Змінювати місто, змінювати себе: муніципальна стратегія Києва

Опубликовано

,

стратегія києва

19 березня 2019 року, в столиці України, в готелі «Київ» зберуться експерти, громадянськиі діячі та лідери думок, аби обговорити питання подальшого розвитку головного міста країни.

Століттями Київ був європейським центром торгівлі та комерції. Місто було одним із центрів міжнародної торгівлі з Візантією, Скандинавією, Західною Європою, мусульманським світом. Історія підтверджує, що сьогодні Київ повинен стати не тільки опорною точкою європейської економіки, але і найкращим місцем для ведення бізнесу, заснування та розвитку нових компанії.

Наш підприємницький дух, невичерпні потенціал, динамізм та відкритість дають нам вирішальну перевагу над міжнародними конкурентами.

Стратегія має визначати, як ми можемо досягти та сприяти економічному зростанню, яке відбувається внаслідок зростання благополуччя киян, соціальної

Ми повинні створити столицю, яка дасть кожній громаді (району) Києва реалізувати всі свої економічні та інфраструктурні можливості. Йдеться про прийняття нового підходу до економічного розвитку столиці. Це стратегія створення більш справедливого, інклюзивного міста з економікою, яка працює для всіх киян та інвесторів.

Будуть обговорені проекти, які жителі міста Києва вважають доцільними для розвитку свого міста в напрямках:

Урбаністика( Житлові забудови). Буде представлений проект по забудові Києва, що буде відповідати критеріям якості соціальної інфраструктури, екологічності, надійності забудовника, інклюзивності.

Освіта та культура. Буде представлений проект по культурно-просвітницькій роботі серед киян з використанням новітніх освітніх програм.

Екологія. Буде представлений проект по озелененню міста та екологічне перероблення відходів.

Спорт. Буде представлений спортивно-оздоровчий проект направлений на профілактику захворювань серед осіб різних вікових категорій.

Благодійність. Буде представлений найкращий благодійний проект який відповідає соціальним потребам міста.

Якщо ти хочеш і знаєш, як змінити місто, то чекаємо тебе 19 березня.

Реєстрація на подію.

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна