Connect with us

Лайфстайл

Зброя, перед якою не встояти: Яна Брилицька презентувала вражаючий сингл

Опубликовано

,

Яна Брилицька, фото: Таня Тімаль

Українська співачка Яна Брилицька презентувала нову роботу: дівчина дала волю почуттям та заспівала про сильну зброю для чоловіків — красу та жіноче волосся.

Історія говорить про відносини між трьома. Адже в пісні саме хлопець не може визначитись з ким саме він хоче бути. Як часто буває і в нашому буремному світі. Але поки він вирішує, ховається за плечі інших дівчатат, дівчина з волоссям кольору пшениці, розпускає свої довгі коси та стріляю в ту пташку, яку колись кохала. А вже сьогодні вільна, прекрасна і закохана в нове життя.

Над піснею Яна працювала разом із саунд-продюсером Morhom, який допомагав співачці у створенні пісні «Гриць». До речі, сингл «Волосся кольору пшениці» є своєрідним продовженням «Гриця».

Брилицька відкриває всі таємниці чоловічої зради, розповідаючи про тих представників сильної статі, котрі ходять по колу з кількома дівчатами та ніяк не можуть визначитися. До речі, співачка сама виступила стилістом у ході зйомки, а над фотографіями працювала Таня Тімаль.

«Пісня «Волосся кольору пшениці» — розповідь про магічних, чарівних та ласкавих дівчат, які його мають волосся саме такого кольору. В них тіло, як мигдаль, сині очі, як вуаль, й душа така тендітна й водночас сильна, наче сталь. Це посвята хлопцям, яким уже ніколи не присниться волосся кольору пшениці. Люблю жіночу красу, в нас цілий всесвіт. Тому любіть себе всією силою земною та неземною», — розповіла Яна.

Відео-роботу співачка обіцяє представили найближчим часом.

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна