Connect with us

Лайфстайл

Михайло Гаврилюк: «Народження доньки мене змінило більше, ніж статус народного депутата»

Опубликовано

,

михайло гаврилюк

Народний депутат України, найвідоміший козак країни Михайло Гаврилюк у відвертому інтерв’ю PROMAN Ukraine розповів, як його життя та світогляд змінило народження доньки.

За словами Гаврилюка, ця подія перевернула його стиль життя та внутрішній світ.

«У віці 22 років я уперше став батьком – у мене народився син Максим. Тоді я взагалі не зрозумів батьківства, відповідальності за нове життя, не відчув кайфу від свого нового статусу. Коли ж на світ з’явилася Злата, – а мені на той час було уже 37 років, – я почав займатися дитиною від самого пологового будинку, — розповів Гаврилюк. — Побачивши вперше доньку, я зрозумів: це – моя дівчинка, і це – на все життя. Я виконував і виконую свої обов`язки й по відношенню до сина, але буду чесним — такого рівня духовного відчуття батьківства щодо своїх дітей, який я маю сьогодні, раніше не мав».

Читайте за темою 
Михаил Гаврилюк: «В политике нужно избегать соблазна запачкаться»

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна