Connect with us

Вдохновение

#СВІДОМА: «Зірковий проект» та формування світогляду успішності

Опубликовано

,

12 червня відбулася перша публічна презентація проекту #СВІДОМА, ініціатором якого є громадська організація «ПРОЗОРИЙ ВИБІР» на чолі з Юлією Сергеєвою, засновницею, громадською діячкою, адвокатом і правозахисницею.

Проект #СВІДОМА став першим кроком у створенні жіночої спільноти, метою якої є формування світогляду успішності.

За словами ініціатора проекту Юлії Сергеєвої, його місія – це мотивація жінок до активності через можливість ділитися життєвими історіями, пошук вирішення проблем, вміння ставити цілі та їх досягати:

«Кожна з нас, жінок, безперечно унікальна. Та, як показує і моя власна історія, і життєвий досвід жінок, які за родом моєї професійної діяльності звертаються за порадою, пул жіночих проблем є типовим для більшості з нас. Як бути сильною і при цьому залишатися жіночною? Як поєднати професійне зростання, при цьому залишаючись люблячою мамою і дружиною? Як захистити себе від посягань на гідність, залишаючись слабкою статтю? Проект має сильних зробити ще сильнішими, слабких навчить захистити себе, покаже багатофункціональність як складову XXI століття, а в цілому наповнить новим змістом поняття – сучасна соціально активна українська жінка».

«Керуючись ідеєю розвитку соціальної політики та життя у країні рівних прав, де остаточно подолані гострі гендерні кути, я вбачаю розвиток своєї діяльності у складі політичної партії «СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ» та йду на вибори до Верховної Ради. При цьому проект #СВІДОМА, залишиться соціальним, оскільки ГО «ПРОЗОРИЙ ВИБІР» було засновано як платформу для обєднання всіх політичних сил, які поділяють наші інтереси», — також підкреслила Юлія Сергеєва у зверненні до учасників презентації проекту.

Унікальність ідеї проекту #СВІДОМА полягає у тому, що кожна жінка може взяти в ньому участь у Фейсбук та Instagram розказавши свою оригінальну історію. Уже наступного місяця журі проекту визначить трьох учасниць – переможців, які будуть відзначені професійною фотосесією та публікацією їхніх історій у ЗМІ.

Визначати переможців проекту буде зіркове журі у складі відомих в Україні журналістів, громадських та політичних діячів, бізнесменів у рівному співвідношенні чоловіків і жінок.

Відомий радіо- і тележурналіст Андрій Куликов стверджує, що #СВІДОМА – це зірковий проект, бо кожна історія жінки і є зірковою. Андрій Ніколаєнко – голова ради директорів компанії «Велта», дипломат, політик, голова «Федераціі бейсболу та софтболу України» та Олександр Кузьма, директор конструкторсько-виробничого підприємства «Українська бронетехніка», погодились із ключовим меседжем проекту: «Головна цінність суспільства — сім’я. Одночасно чоловікам, дуже приємно спостерігати за зростанням жінок, які вміють поєднувати статус мами з різнобічними видами діяльності, аж до політика чи бізнесмена».

Учасники проекту однаково зацікавлені в історіях жіноцтва різних поколінь і різних сфер діяльності.

Алла Шлапак – депутат Київської міської ради, лідер «СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ»: «Я переконана, в рамках проекту #СВІДОМА ми створюємо «кухню» гармонії, де ми можемо з кожним поділитися рецептом щастя, унікальним рецептом успіху. А ще унікальним баченням проблеми, яка може для когось здаватися прірвою й кінцем життя. Сьогодні я також ділюся своїми секретами з багатьма жінками з усієї України».

Адвокатеса Катерина Власюк знає, як важливо підставити плече допомоги на карколомних життєвих віражах. Світлана Трифонова, параолімпійська чемпіонка, вміє долати перепони, і фізичні, і моральні, ламаючи стереотипи суспільного не сприйняття. Учасниці підтвердили і актуальність проблематики старшого покоління, погодившись із позицією Ольги Сергеєвої, що посмішка на обличчі літньої трудівниці є свідченням здоров’я країни: «Трапляється так, що похилі люди страждають не від старості, а від самотності», — констатує адвокат, мандрівник та благодійник.

Саме тому виховання дітей, які б поважали людей похилого віку і стали у майбутньому надійним тилом для матерів має надважливе значення. Про це йшлося у промові Юлії Бурковської, матері трьох дітей, що паралельно із вихованням побудувала успішну професійну кар’єру.

Всі учасники побачили жінку як основу гармонії і злагоди у суспільстві. «Жінки, вміють оминати гострі кути. І якби ми вміли об’єднуватися і правильно комунікувати, це б допомогло уникнути багатьох помилок», — впевнена Анна Валевська, телеведуча, депутат Сумської районної ради.

Про те, що соціальні проекти ГО «ПРОЗОРИЙ ВИБІР» мають перспективи перетнути межі України засвідчила перший амбасадор у Лондоні Тетяна Дороніна: «Жінки мають триматися разом, і жодні кордони нам не можуть стати на перешкоді. Наразі українські дівчата гуртуються у Великій Британії, доводячи не словом, а справами, що вони не лише гарні, а й розумні та діяльні».

Проект #СВІДОМА за ідеологією збігається із уже відомим в Україні конкурсом кращих серед кращих, що проводить МГО «Жінка ІІІ тисячоліття» під проводом Лідії Лісімової. За її словами, підтримка проекту #СВІДОМА є природньою, адже він відображає суспільні тенденції і дає поштовх самореалізації жіноцтва, досягнення успішності кожною. «Ми не заходимо на територію чоловіків, але запрошуємо їх відвідати нашу. Бо всі ми мріємо про гармонію», — наголосила вона.

Не дивно, що історії українок, які візьмуть участь у започаткованому онлайн конкурсі #СВІДОМА, окрім вже зазначених амбасадорів, оцінюватимуть справжні та успішні чоловіки:

Дмитро Кавелашвілі —  генеральний продюсер холдінга PROMAN Ukraine

Тарас Семенюк – політичний експерт, журналіст та лідер суспільної думки

Тимур Мірошниченко – ведучий Євробачення 2017, журналіст, телеведучий

Михайло Присяжнюк – Народний адвокат, телеведучий СТБ.

Як приєднатися до проекту у мережах Facebook та Instagram?

Розкажи свою історію, яка ТИ #СВІДОМА жінка, додай улюблене фото;

Запости у себе на сторінці;

Використай хештег #СВІДОМА;

Вподобай та відміть сторінку ГО «ПРОЗОРИЙ ВИБІР» і всіх жінок та дівчат, хто теж має що сказати.

За сприяння:

ВЕЛТА, EnerGym, ZARINA, Latinium, МГО «Жінка III тисячоліття», Kubriak&Zahoor MarketingЗЕРНО, «San Paolo».

Інформаційні партнери:

PROMAN Ukraine, Etcetera.Media, Europa Web, Kyiv Press Club, АллатРаТВ

Контактна інформація: FacebookInstagram

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна