Connect with us

События

Головне – не втрачати віру: яскрава зустріч під відкритим небом

Опубликовано

,

26 липня громадська організація «ПРОЗОРИЙ ВИБІР» та  партія «Соціальна Справедливість» провели яскраву, практично-мотиваційну зустріч «#СВІДОМА+#СВІДОМЕБАТЬКІВСТВО» під відкритим небом Києва, серед квітів та експозицій Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка. Творчу атмосферу доповнювали легкий джаз та картини.

Цього разу організатори поєднали дві презентації:

#СВІДОМА – мотиваційний проект, до якого може долучитись кожна жінка у соціальних мережах та в реальному житті, що дає можливість об’єднуватись, ділитися власними історіями, допомагає у вирішенні проблем, вмінні ставити цілі та їх досягати.

#СВІДОМЕБАТЬКІВСТВО  — інформаційно-просвітницький проект, направлений на боротьбу з демографічною кризою та популяризацію сімейних цінностей.

«Головне — не втрачати віру та мотивацію. Це стосується не тільки жінок, а й чоловіків! Всіх наших учасників об’єднує спільна ідея соціально-активної, відповідальної — «свідомої» поведінки в українському суспільстві», — зазначила Юлія Сергеєва, засновниця громадської організації «ПРОЗОРИЙ ВИБІР», ініціаторка проектів та правозахисниця.

«Я переконана, що саме через такі проекти відбувається адвокація необхідних соціальних ініціатив, яких вимагає суспільство. Не лише матеріальна підтримка родин важлива. Обмін досвідом – потужний інструмент соціальної підтримки», — наголосила лідер партії «Соціальна Справедливість» та депутатка Київської міської ради Алла Шлапак.

На заході виступили мотиваційні спікерки, які довели, що сучасна жінка може все — як підкорити Еверест, так і виховувати п`ять дітей. Перша українська  рекордсменка, яка піднялась на 7 найвищих вершин 7 континентів — Тетяна Яловчак: «Я нікого не зву в гори, я закликаю ставити масштабні цілі — такі як Еверест!».

Відома теле- та радіоведуча, акторка, письменниця Сніжана Єгорова: «Нам всім потрібно вивчати свій мозок — все що відбувається з нами, відбувається в нашій голові! Ми отримуємо те у що віримо, і те чого хочемо».

Практичні поради у сфері сімейного права, медицини та психології — саме така комплексна допомога відрізняє проект #свідомебатьківство  — надавали кращі експерти.

Іван Сорока, президент Українського медичного клубу, заслужений працівник охорони здоров`я України, лікар акушер-гінеколог: «Родина — це найцінніше що у нас є, тому давайте ставитися до неї та до народження дітей надзвичайно Свідомо!».

Катерина Власюк, кращий адвокат у сфері сімейного права 2016 та 2018 років: «Я проти того щоб робити з розлучення катастрофу тому, що після розлучення можна побудувати щасливу сім’ю. Право на щастя найголовніше – це те що допомагає нашим серцям відчувати себе наповненими».

Олена Галимбовська, психолог та психотерапевт: «Ми приклад для своїх дітей. Все починається з нас, з нашої гармонії всередині себе».

Гості також могли зробити свій внесок у благодійність — напрям, який активно підтримують організатори: придбати картини та книги Алли Шлапак та автобіографічний твір мандрівниці Ольги Сергеєвої «Под алыми парусами от Арктики до Антарктики», кошти від продажу яких йдуть на будинки літніх людей та допомогу дітям.

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна