Connect with us

Мотивация

Майбутнє під різними кутами зору: Ювал Ной Харарі виступить у Києві

Опубликовано

,

 15 вересня 2019 року в КВЦ «Парковий» відбудеться Міжнародний освітній форум «Facing the Future». Організатори – Бізнес-школа МІМ та видавництво «Book Chef» — вперше зібрали в Україні провідних футуристів світу, відповідно до прогнозів яких вибудовують свої стратегії  найбільші трансатлантичні компанії, прислухаються ТОП-бізнесмени і навіть глави держав.

Так, у рамках форуму виступить автор бестселерів «Sapiens. Історія людства від минулого до майбутнього», «Homo Deus: за лаштунками майбутнього» та «21 урок для 21-го століття», історик-медієвіст, Ювал Ной ХАРАРІ, організація візиту якого в Україну відбудеться за сприяння Фонду Віктора Пінчука, та відомий футуролог,  засновник консалтингової компанії з питань майбутнього Futuratinow та The Sustainable Luxury Forum Крістофер КОРДІ.

Програма заходу складається з двох частин – перша «Future that we met», присвячена обговоренню найближчого майбутнього, та друга —  «Lessons for tomorrow», присвячена довгостроковим прогнозам.

Модеруватимуть захід екс-міністр економіки  Павло Шеремета та президент BMDA, віце-президент Інституту Адізеса (США) у Литві — Віргініус Кундротас.

До участі у Форумі запрошені підприємці, політики, топ-менеджери провідних українських компаній, представники іноземних бізнес-шкіл та провідні науковці.

Початок заходу о 13:00. Квитки можна придбати за посиланням.

Прибуток, отриманий від проведення заходу, буде спрямований на благодійну підтримку українських освітніх проектів.

Контакти оргкомітету

Анна Сєдая: (096) 089 01 30,  anna.siedaia1@gmail.com

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна