Connect with us

События

Nansen Fest у Києві занурить гостей у світ пригод, відкриттів та ідей

Опубликовано

,

Як поєднати в собі риси мандрівника, дипломата, арктичного дослідника, науковця, романтика і миротворця?

Завітайте 12 жовтня на Nansen Fest, який  пройде з 15:30 до 22:00 в Музеї історії Києва, і дізнайтеся про це.

Посольство Королівства Норвегії та Nordic Center запрошують вас разом відсвяткувати день народження видатного і всесвітньовідомого норвезького дослідника Фрітьофа Нансена і зануритись в його світ пригод, відкриттів та ідей.

Нансена всі знають, як людину, яка першою на лижах перетнула Гренландію і наважилася максимально наблизитись до Північного полюсу. Проте, чи відомо вам, що пов’язує норвезького мандрівника і філантропа з Україною?

Виклики, які ставив перед собою цей норвежець і на сьогоднішній день є актуальними для світу і надихають багатьох людей.

— Як залишатись допитливим, відкритим, самовідданим та завжди рухатись вперед?

— Як мотивувати людей на досягнення цілей, які виглядають недосяжними?

— Як стати лідером, який надихає інших на позитивні зміни?

— Як додати “сталість” в систему своїх цінностей, соціальних ініціатив та бізнесу?

Про все це ми говоритимемо на Nansen Fest.

Захід проходитиме двома мовами – англійською та українською, адже до нас завітають українські та міжнародні спікери та гості.

Гості з Норвегії, Carl Emil Vogt — історик и автор книги про Ф. Нансена, Steinar Bryn — миротворець, в минулому керівник Nansen Academy, та Unn Irene Aasdalen — керівник Nansen Academy допоможуть розібратися у феномені Нансена.

З лідерськими якостями та проявами Нансена як на міжособистісному, так і на міжнародному рівнях ознайомлять Pablo Mateo, Представник УВКБ ООН в Україні, Claude Wild, Посол Швейцарії в Україні, та Мустафа Джемілєв, Лауреат Премії Нансена.

В свою чергу Наталія Гордійчук та Марина Маслова, партнери UFV Consulting, засновниці освітньої платформи “Sustainability Room”, поділяться з основними принципами сталого розвитку, як в глобальних масштабах, так і в нашому побуті і повсякденному житті.

На фестивалі ви зможете скуштувати смачні канапе та вино від Посольства Норвегії, а також продегустувати вишукані сири від Посольства Швейцарії.

Приходьте та  перевірте свої знання в різноманітних конкурсах, пориньте у віртуальні подорожі Норвегією у VR-окулярах, і насолоджуйтесь спілкуванням у затишній атмосфері.

Вартість входу: 200 грн. Кількість квитків обмежена.

Всі отримані кошти будуть перераховані на благодійні потреби у Фонд Tabletochki.

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна