Connect with us

Культура

Фредерік Беґбедер презентує книгу та влаштує модну вечірку в Києві

Опубликовано

,

17 вересня до Києва завітає найвідоміший сучасний французький письменник та публіцист, сценарист та актор Фредерік Беґбедер. Він особисто презентує свою нову книгу «Життя без краю», яка вийшла з друку українською мовою від «Видавничої групи КМ-Букс».

«Життя — це масове убивство. 59 мільйонів смертей на рік. 1,9 на секунду. 158.857 щодня. Заки ви прочитаєте цей абзац, на світі вже помре зо двадцять людей, а якщо ви читаєте повільно, то ще й більше. Загальна байдужість косить людство. Але чому ми терпимо цю щоденну бійню під приводом того, що це природний процес? Раніше я думав про смерть раз на день. Але перетнувши межу в півстоліття, я почав думати про неї щохвилини. Ця книжка розповідає, як я вчинив, щоб не померти безглуздою смертю, як усі решта. Нема дурних помирати без боротьби»— розповів Беґбедер.

«Часом єдиний спосіб перевірити, чи ще я живий, полягає у перегляді моєї сторінки у «Фейсбуці»: скільки осіб уподобало останній мій допис. І якщо тих уподобайок понад сто тисяч, я відчуваю, як у мене настає ерекція». Фредерик Беґбедер

Це не перше видання автора українською мовою. Раніше відбулися релізи таких світових бестселерів Фредеріка Беґбедера як «99 франків», «Кохання живе три роки» та «Ідеаль», які були успішно екранізовані у однойменних фільмах. Також українською мовою можна прочитати книгу, яка містить зібрані за останні п’ятнадцять років інтерв’ю з такими відомим особистостями, як Умберто Еко, Бернар Франк, Мішель Уельбек, Бернар-Анрі Леві «Бесіди нащадка епохи», історію кохання двох непересічних особистостей «Уна і Селінджер», та автобіографічний роман Фредеріка Беґбедера «Французький роман».

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ ФРЕДЕРИКА БЕҐБЕДЕРА У КИЄВІ НА 17 ВЕРЕСНЯ:

17:30 – 19:00     Презентація книги та автограф-сесія. На цей захід відкрито попередню реєстрацію: http://clc.to/yMC2tg

Локація: Книгарня «Буква» на Б. Хмельницького, 3-Б.

19:30 – 21:30     Презентація книги, перегляд фільму «Ідеаль» під відкритим небом, автограф-сесія та прес-сесія для журналістів у невимушеній атмосфері локації.

Локація: «Південний берег Києва», Труханів острів.

22:00 – 01:00     Вечірка «Життя без краю» на честь Фредеріка Беґбедера!

Локація: «Південний берег Києва», Труханів острів.

Довідка:

ФРЕДЕРИК БЕҐБЕДЕР — французький прозаїк, публіцист, літературний критик, редактор, сценарист, актор та режисер. Вважається одним з найцікавіших сучасних письменників Франції.

У 25 років закоренілий гуляка Фредерик Беґбедер видає свій перший роман. Тоді він починає співпрацювати з журналами Globe, Elle, Voici, вигадує рекламні слогани для Young and Rubicam, з’являється на телебаченні Paris Première, знімається в порнографічному фільмі «Донька лодочника», керує журналом NRV та продовжує писати. Після звільнення з Young and Rubicam він написав скандальну книгу «99 франків», яка вийшла з друку українською мовою в «КМ-Букс» у 2016 році.

«У кожній з моїх книг я щось втрачаю: „Відпустка у комі“ — 10 років нічного життя, „Кохання триває три роки“ — мою колишню дружину, „99 франків“ — 10 років реклами. Я за літературу „випаленої землі“. Щоб позаду залишалися палаючі руїни. Це так як ментальний стриптиз. Ось я літературний Чіп і Дейл».

Фредерик Беґбедер цікавиться не лише літературою, але й рекламою, телебаченням, журналістикою. Веде колонку у виданні «Le Figaro Magazine» з 2010 року. Фредерик Беґбедер є засновником та генеральним секретарем літературної премії, яка щорічно присуджується перспективним французьким авторам «Prix de Flore». Разом із Жан-Марі Перьє є співавтором документального фільму про Джерома Селінджера, та є режисером фільму «Ідеаль», знятим за мотивами його роману «Ідеаль, або На поміч, пардон».

У 2016 році на запрошення Видавничої групи КМ-Букс, Фредерик Беґбедер відвідав Україну в рамках презентації своїх чотирьох книг в українському перекладі у книгарні «Буква» та на Львівському Форумі Видавців — «99 франків», «Уна і Селінджер», «Кохання живе три роки» та «Бесіди нащадка епохи».

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна