Connect with us

Бизнес

Настоящее мужество: известная украинская телеведущая победила рак и запустила специальный проект

Опубликовано

,

янина соколова

Известная украинская журналистка и телеведущая Янина Соколова призналась, что последние семь месяцев своей жизни отдала борьбе с раком, пережив за это время 30 сеансов лучевой терапии и четыре курса химиотерапии. Причем, все это время она продолжала работать.

Об этом сама Янина написала на своей странице в Facebook, показав, как выглядит сейчас. Борьба со страшным недугом, а также полное отсутствие внимания к проблеме со стороны государства вынудила Соколову приступить с созданию специального мультмедийного проекта.

«Сім місяців тому я дізналася, що у мене РАК. За 7 місяців я його ПОБОРОЛА

Публічне і реальне життя часто дуже конрастне. Поки суспільство обсмоктувало скандальний ефір з Приходько у листопаді, який ми записали заздалегідь, я лежала у реанімаціі, під»єднана до апаратів, нашпигана катетарами по всьому тілу і з дірками у животі.

За цей час я пережила 30 променевих терапій і 4 курси хіміотерапіі, як наслідок, я втратила волосся, брови, вії, у мені мінус пару органів, але величезна любов у серці.

За цей же час я створила 30 ефірів Рандеву з Яніною Соколовою та КІНО з Яніною Соколовою, здобула 2 срібні кнопки Youtube , провела 5 конференцій, випустила 2 телевізійні курси, видала книгу Шевченко на кожен день, зіграла у театрі і у кіно та спродюсувала фільм про армію WE ARE SOLDERS, який от от вийде у прокат у Парижі.

За ці 7 місяців я зрозуміла що таке справжня дружба, любов і жертовність.

І те, що наше суспільство НЕ ГОТОВЕ співіснувати, а держава не завжди готова надати прийнятні умови життя і лікування для таких як я.

За статистикою в Україні 1 мільйон хворих на рак. Я повторю ще раз: 1 мільйон! Тобто приблизно кожен 42 в Україні хворіє на цю жахливу бацилу.

Для середньо статистичного українця лиса людина з ознаками ослабленого організму – живий труп. Зіпсваний матеріал. Сміття, яке не варто прибирати, бо все одно згніє. Рак не обирає. Він нищить всіх. Незалежно від того слюсар ти чи відома телеведуча. Суспільство йому допомагає нищити. Я все це пережила на собі.

Мені 35. І я хочу наступну частину свого публічного і непублічного життя присвятити темі, яка поглинула мене зсередини. Я хочу допомогти українцям, хворим на рак полегшити життя і бути…щасливими. Навіть у цей кепський період.

Саме з цією метою ми з командою вирішили створити мультимедійний проект.

Тут можна підписатися на його сторінку.

Ви не побачите там стомленої приреченості і жалю.
Ми зробимо фільм, випустимо книгу і пісню, яка буде гімном любові.
Так, саме любові. Бо порятунок від раку – це любов…

…Цінуйте кожен день. Живіть на повну!

ПЕРЕВІРЯЙТЕ ВЛАСНЕ ЗДОРОВ»Я РЕГУЛЯРНО!

Любіть цей світ і зробіть життя таким, за яке варто боротися».

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна