Connect with us

Woman

KAMALIYA розкрила секрет свого міцного шлюбу

Опубликовано

,

Після народження дітей у багатьох пар трансформуються відносини: фокус переноситься на батьківство і нерідко особисті стосунки між подружжям відходять на другий план. Про те, як зберегти почуття, у відвертому інтерв’ю для журналу “Мати та дитина” розповіла відома співачка, дружина мільярдера Камалія Захур. Зі своїм чоловіком Мохаммадом Захуром 42-річна красуня перебуває в щасливому шлюбі вже 16 років. 

“І я, і Захур – дуже зайняті люди. Так було до народження доньок, так є й тепер. В силу своїх життєвих графіків, нам доводиться викроювати час на спілкування один з одним. Але головне, що нам це успішно вдається. До прикладу, перебуваючи на відпочинку, ми вкладаємо дітей спати, а самі йдемо на прогулянку, просто спілкуємося. Намагаємося регулярно знаходити можливість, аби побачитися зі спільними друзями, порадіти разом успіхам доньок та побути тет-а-тет, не відволікаючись на справи. 

Думаю, що усвідомлення важливості спільного з партнером часу приходить до подружжя виключно з досвідом. Іншими словами, якщо шлюб був укладений у ранньому віці, і партнери не мають достатнього життєвого досвіду, вірогідність настання проблем у сім’ї після народження дітей суттєво зростає” — розповіла співачка. 

Повне інтерв’ю читайте тут.

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна