Connect with us

Бизнес

Здорова їжа для всього світу: Мінагро презентувало стильний рекламний ролик під пісню Джамали (відео)

Опубликовано

,

Рекламна агенція PLAN C разом із фільммейкером Максимом Пилипенко з гордістю презентує відеопроект для Міністерства аграрної політики та продовольства України у партнерстві з Western NIS Enterprise Fund та Швейцарсько-українським проектом «Розвиток органічного ринку в Україні» Науково-дослідного інституту органічного сільського господарства (FiBL).

Відео було створено з метою популяризації органічного землеробства світовим інвесторам та сприяло підвищенню обізнаності про бренд на надзвичайно прибутковій ніші ринку — потенціалу органічного сільського господарства в Україні та світі.

«Я з впевненістю можу сказати, що для України надзвичайно важливо створювати високоякісні маркетингові та презентаційні матеріали про виробництво високоякісної та здорової органічної їжі, тому ми із задоволенням підтримали ідею створення першого офіційного відео про український органічний сектор. Ми дуже вдячні команді PLAN C за їх творчий та професійний підхід у розробці відеоролика Organic in Ukraine, що допоможе експортерам українських органічних продуктів вийти на нові ринки та розвивати  виробництво на новому рівні», — сказала Ярослава Джонсон, президент та генеральний директор Western NIS Enterprise Fund.

«Ми підбили підсумки 10річної програми підтримки розвитку органічного ринку в Україні Швейцарією. Зростає проінформованість споживачів про переваги органічної продукції. Ми підтримали проект по створенню відео «Organic in Ukraine «, тому що це надважливо для України. Все вищевикладене надихає на подальшу підтримку органічного сільського господарства з боку Швейцарської Конфедерації. І така нова програма технічної допомоги знаходиться в процесі розвитку,” наголосив Віктор Шуткевич, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва Посольства Швейцарії в Україні.

Зйомки відео відбувалися по території України у співпраці з Максимом Пилипенко, який надавав повний продакшн сервіс для PLAN C та режисера Люка Шеньє, який також є засновником та виконавчим директором компанії PLAN C.

«Цей проект реалізований завдяки величезним зусиллям та плідній співпраці Міністерсва, донорів, знімальній команді та усіх наших партнерів, що щедро пожертвували свій час, обладнання та ресурси», — заявила Ольга Пилипенко, Продюсер відео.

Музику люб’язно надала співачка Джамала.«Це велике задоволення та честь взяти участь у цьому відео, оскільки я є великим прихильником руху органічного сільського господарства. Та найбільший захват, що це матиме позитивний вплив на майбутні покоління України та залучить міжнародних партнерів, щоб допомогти Україні вийти на новий рівень!»- Джамала (переможець Євробачення-2016)

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна