Connect with us

Персоны

Леонід Кравчук: «Цінності не пишуться, вони створюються життями людей»

Опубликовано

,

У Каневі відкрився Міжнародний економіко-гуманітарний форум Ukrainian ID, який уже називають «українським Давосом», порівнюючи зі Всесвітнім економічним форумом, що збирає інфлюенсерів з усього світу. Це вже другий захід, організований на території України. Головна тема цьогорічного зібрання — «Революція цінностей».

Почесним гостем форуму став перший Президент України Леонід Кравчук, який у притаманній йому манері висловив своє враження щодо наявних справ у країні.

«Коли я їх до Канєва, знаєте, що мене вразило більше за все? Прибрані городи. Вони доглянуті, охайні. Такий же порядок має бути і у Верховній Раді, і у Адміністрації президента, у владі та бізнесі. Якби Тарас Шевченко був живим, він би сказав: «Обніміться,  брати, що ви робите?».

Колишній очільник держави переконаний, що Україна має захищати та пишатися власними цінностями, історією та людьми. «Цінності не пишуться, вони створюються життями людей. Вони можуть бути різними: політичними, християнськими, історичними. Утім, усі вони варті поваги», —запевнив Леонід Кравчук, та додав, що наразі нам доводиться приймати, жити та розвивати ту країну, яка є. З її недоліками та перевагами. За словами Кравчука, завдань стає все більше, і українцям потрібно гуртуватися для їх вирішення.

Читайте за темою 
«Український Давос»: на країну чекає «Революція цінностей»

Леонід Кравчук разом із закордонними гостями вшанував пам’ять Тараса Шевченка, поклавши квіти до могили митця під час урочистого відкриття форуму. Утім справи не дали першому президенту довго лишатися на заході і невдовзі  покинув форум на гелікоптері.

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна