Connect with us

События

Зупини насильство: доєднайся до світової спільноти

Опубликовано

,

5 грудня у столиці України, у Київському міжнародному конференц-центрі «Парковий», відбудеться Всеукраїнський форум «Stop Violence – СТОП Насильству!»

25 листопада в світі розпочинається Міжнародна інформаційна кампанія «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА». Така кампанія проводиться щороку і триває з 25 листопада, Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок до 10 грудня – міжнародного Дня прав людини.

Акція проводиться в Україні щорічно за ініціативи Центру Жіночого глобального лідерства США з 1991 року (офіційний портал КМДА), та вже у 2001 ця акція вийшла на загальноукраїнський рівень, об’єднавши 20 регіонів України та 75 державних та неурядових організацій.

Відкриває міжнародну акцію День Білої Стрічки. Біла Стрічка – рух активізму протидії гендерно – обумовленному насильству жінок. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізуються з 25 листопада по 10 грудня об’єднавши свої зусилля заради мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у суспільстві, задля викорінення та зменшення такого явища, як насильство.

Благодійна організація Благодійний фонд «Здорове дитинство без меж», що незалежна від будь яких політичних партій, громадських рухів та організацій, яка здійснює діяльність з питань соціального захисту, підтримки, соціальних послуг виключно діткам які того потребують, та Громадська організація «Біла Стрічка» – діяльність якої, це найбільший в світі рух чоловіків на підтримку активізму проти домашнього та гендерно – зумовленого насильства щодо жінок, на підтримку діючого руху з боку громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні, проводять спільні заходи щодо попередження домашнього насильства, торгівлі людьми, гендерної дискримінації, та жорстокого поводження з дітьми, в рамках дії Міжнародної акції «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ», та запрошують вас на Всеукраїнський форум «Stop Violence – СТОП Насильству!».

Мета форуму: поглиблення співпраці усіх як державних, громадських, так і зарубіжних учасників по боротьбі із проблемами насильства, та недопущення порушення прав людини.

Основні завдання акції:

  • підвищення рівня обізнаності, збільшення розуміння про всі форми насильства серед громадян нашої країни, з метою подолання проблем насильства в сім’ях;
  • підтримка діючого руху з боку громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні;
  • підтримка ненасильницької ідеології в нашому суспільстві в цілому, створивши вільний від насильства соціальний простір.

У свідомості більшості людей насильство, зазвичай, асоціюється з яким-небудь агресивним впливом на людину, застосуванням фізичної сили. Однак насильство як різновид агресивної поведінки, метою якого виступає умисне заподіяння шкоди іншій людині, може бути не тільки фізичним, але сексуальним, психологічним, моральним.

Регулярне насильство тягне за собою сильні психологічні страждання. Часто насильство спонукає людину кардинально змінити життя, жертви насилля не можуть адекватно оцінити всі ризики, що повязані з пропозиціями кращого життя в іншому місці. І тоді вже, хто схильний — погодитися, принаймні, на одну з ризикованих пропозицій щодо роботи за кордоном ризикує постраждати від торгівлі людьми, стати не мігрантом, а товаром. Незалежно від виду експлуатаційної мети, торгівля людьми має тяжкі, а часом фатальні наслідки для постраждалих осіб.

Сучасна державна політика України у сфері протидії торгівлі людьми орієнтована на активізацію профілактичної роботи, а саме захист прав людини шляхом розвитку її правосвідомості, формування у підростаючого покоління вмінь об’єктивно оцінювати суспільну небезпеку цього явища.

Торгівля людьми є однією з найжорстокіших форм порушення основних прав і свобод людини. Домашнє насильство, торгівля людьми, гендерна дискримінації, жорстоке поводження з дітьми, булінг, правові наслідки та заходи боротьби з цими явищами — це ті питання, які будуть обговорюватись учасниками форуму.

Для участі запрошені представники міжнародних та національних організацій, представники органів державної влади, державних закладів, лідери суспільної думки, експерти з правових питань, експерти психологи.

СЕРЕД СПІКЕРІВ:

Іван Юнаков — народний депутат України

Дар`я Володіна — народна депутатка України

Наталія Королевська — народна депутатка України

Артем Крищенко – начальник Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції України

Олег Рикун – заступник начальнику Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції України

Лариса Зуб — начальник управління ювенальної превенції Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України

Тетяна Репеде — громадська діячка, віце — президент благодійного фонду «Здорове дитинство без меж», голова ГО «Здорове дитинство без меж», член робочої групи по підготовці НПА до «Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу»

Марина Кінах — заслужений журналіст України, експерт телевізійних програм, автор соціальних проектів; прес-секретар Української спілки промисловців і підприємців • Альона Шапоркова– голова міжнародної громадської організації «Біла Стрічка Україна» (White Ribbon Ukraine)

Андрій Ткачов – помічник Голови національної поліції України

Орест Шупенюк — практикуючий психолог-спікер, ведучий та експерт проектів на телеканалах: Інтер, СТБ, 1+1, ICTV та інших;

Віталій Власюк – адвокат, керуючий партнер юридичної фірми «ЄПраво» та адвокатського об’єднання «Твін Лоєрс», очільник Комітету з міжнародного права при Національній асоціації адвокатів України. Голова адвокатської ініциативи «Стоп Булінг»;

Олексадр Панченко — адвокат, телеведучий, викладач кафедри кримінального права та процесу Київського університету права Національної академії наук України;

Ані Амбарцумян – психолог, гештальт терапевт, супервізор, засновниця Центру дитячої та сімейної психології «Fulfilling life», експерт — психолог на телеканалах: СТБ, Інтер, 5 канал, Перший діловий, «Обозреватель», Перший УА та ін.., педагог-психолог «Talant School» Наталії Могилевської, авторка багатьох програм і методик.

Юлія Фоміна – волонтер БФ «Здорове дитинство без меж», гештальт – терапевт.

Олена Рихальська — кандидат психологічних наук, практикуючий психолог-спікер, ведучий та експерт проектів на телеканалах: Інтер, СТБ, 1+1, ICTV та інших.

Оксана Савицька — Державний експерт директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН.

Серед запрошених гостей: Лазебник Оксана (Ксюша Київська) – волонтер, громадський діяч

Зіркові гості: Андрій Яценко DIESEL (Green Grey), Тетяна Доканіна, Камалія, Ірина Білик, Ольга Руднєва, , Сергій Костира, Ірина Рибачук, Ірина Келлер, Лера Літвінова, Ліка Співаковська, Нателла Надєждіна, Євген Артюхов, Андрій Пивоваров, Інна Костира, Влада Литовченко, Анастасія Суббота, Олександра Кучеренко та ін..

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна