Connect with us

События

Найкращі серед найкращих: визначено ТОП-лобістів України

Опубликовано

,

Відбулось нагородження переможців в рамках другої Всеукраїнської премії «Кращий GR-спеціаліст року», засновником якої є «Українська асоціація професіоналів у сфері GR та лобістів».

Учасники урочичтої церемонії, яка пройшла у ресторані «Not only fish», зазначили, Government relations – ще досить нова для країни сфера, що активно сприяє діалогу між суспільством, бізнесом і владою. Медіа-експерти запевняють: хто б не отримав нагороду цьогоріч – свою справу продовжуватимуть і надалі.

«Останні 5 років ми докаладаємо великих зусиль для розвитку «Українською асоціації професіоналів у сфері GR та лобістів». У нас в спільноті лобістів зараз 62 члени – це як великі асоціації, як асоціації металургів, оборонної промисловості так і юристи, які власне працюють над розробкою законопроектів, так і спеціалісти по піару», – зазначила політичний консультант, президент асоціації Катерина Одарченко.

Партнер міжнародної інвестиційної компанії «Base capital management» – Тимур Чмерук, висловив думку, що подібні заходи допомагають виявити компанії, які прагнуть вести чесний та відкритий діалог з владою.

Нагородження переможців відбувалось у восьми номінаціях.

Нагороду за «Найефективнішу профільноу асоціацією року» отримала Українська зернова асоціація.  

В номінації «Найкращий міжнародний кейс» перемогла компанія Pavlenko Legal Group.

«Найуспішнішим GR-комунікатором» стала Юлія Висоцька, яка представляє Громадську спілку «Ліга оборонних підприємств України».

Володарем нагороди за «Медіа-проект року» оголосили ГО «Стоп корупції».

«Найкращий юридичний кейс» присудили адвокатському об`єднанню «Barristers».

Переможцем номінації «Найкращий адвокаційний кейс регіонального рівня» визнали Правову групу «Трохимець та партнери».

Цікавою несподіванкою цьогорічної премії стало те, що в номінаціях «вагомий внесок в розвиток галузі» та «Найкращий адвокаційний кейс року» перемогу отримали одразу по 2 номінанта. Журі не змогло дійти остаточної згоди про перевагу одного з кандидатів, внаслідок чого було прийнято рішення нагородити обох.

Таким чином нагороду за «Вагомий внесок в розвиток галузі» отримали Торгово-промислова палата України та група «Росток-Холдинг», а переможцями номінації «Найкращий адвокаційний кейс року» стали Благодійний фонд «Квітна» та громадська організація «Прозорий вибір».

Віктор Купавцев – голова ради директорів компанії-переможниці в номінації «вагомий внесок в розвиток галузі» – «Росток –Холдинг» розповів, що компанія змогла вистояти у протистоянні навіть не з рейдерством, а з відвертим бандитизмом. Саме за допомогою лобізму компанія, що платить гроші в Україну вистояла проти тих, хто хотів вивозити їх в офшори.

Нагороджували переможців поважні гості премії, серед яких булителеведуча Марина Орлова,«Міс Україна-Земля 2018» Анастасія Кривохижа,народні депутати Сергій Шахов, Вадим Івченко, Олександр Кірш, Оксана Продан, Віктор Чумак, Денис Силантьєв.

Реклама

Trending

Все материалы сайта и журнала PROMAN Ukraine защищены украинскими и международными законами о соблюдении авторских прав. Любое использование материалов журнала возможно лишь после согласования с редакцией. При использовании материалов с сайта proman.com.ua прямая открытая гиперссылка на ресурс не ниже второго абзаца текста обязательна